© 2019 • Website by Jef Smet
BASKETWILLEBROEK • Stamnummer 1422 Secretariaat : Jan De Win, Korenstraat 6, 2830 Willebroek 03 886 88 04 - 0478 56 34 05
Hits :

NIEUWS

JULI 2019

16 De coaches voor de jeugdploegen (uitgezonderd Premicroben B) werden toegevoegd. 11 De spelers van de jeugdploegen staan op de website. 04 De (voorlopige) kalenders van alle teams staan nu online.

AUGUSTUS 2019

Geen nieuws

SEPTEMBER 2019

Geen nieuws

OKTOBER 2019

Geen nieuws

NOVEMBER 2019

geen nieuws

DECEMBER 2019

Geen nieuws

JANUARI 2020

Geen nieuws

FEBRUARI 2020

Geen nieuws

MAART 2020

Geen nieuws

APRIL 2020

Geen nieuws

MEI 2020

Geen nieuws

JUNI 2019

27 De voorlopige kalender van de juniors B, benjamins A en pupillen A staan op de website. 26 Onder [Info] vind je alle informatie over de lidgelden voor de U8, U10, U12, U14, U16-U18 en U21 25 Met diepe droefheid moeten wij melden dat vorige week dinsdag Alex Rampelbergh, assistent coach bij onze Dames A en sinds jaren actief in onze club, op vakantie in Duitsland plots is overleden. Wij wensen zijn echtgenote Maria, zijn familie en vrienden alle sterkte toe in deze donkere dagen. Rust in vrede coach, we zullen je eeuwige vrolijkheid missen... (° 5 juni 1949) 21 De voorlopige kalender van de pupillen B Meisjes staat online. 20 De wedstrijd- en trainingsuren voor alle ploegen zijn vanaf nu te raadplegen. 17 De voorlopige kalenders van de landelijke juniors jongens en landelijke cadetten jongens staan online. (Worden dagelijks geüpdatet). 13 De voorlopige kalenders van de heren- en damesploegen staan online. (Worden dagelijks geüpdatet). 06 Reeksindeling Top Division Men 2B : Reeksindeling 1ste Landelijke Dames 1. RPC Anderlecht 1. Amon Jeugd Gentson 2. United Basket Woluwe 2. Avanti Dames Brugge 3. Point Chaud Sprimont Sprimont 3. Basket Willebroek 4. BC Belleflamme 4. BBC Houtem 5. RBC Esneux 5. BBC Sint-Katelijne-Waver 6. BC Mailleux Comblain 6. BC Cobras Schoten-Brasschaat 7. BC Ninane 7. Bent Merkschoenen Waregem 8. Basket Tongeren 8. Blue Cats Ieper 9. Hasselt BT 9. DBC Duopaint Osiris Aalst 10. Basket Willebroek 10. DBC Houthalen 11. Ecoconstruct Geel 11. Kangoeroes Pitzemburg Mechelen 12. Horticult Kontich Wolves 12. Kortrijk Spurs 13. Kangoeroes Pitzemburg Mechelen 13. Phantoms Basket Boom 14. SFS BBCA Neufchâteau 14. Wytewa Roeselare

JUNI 2020

Geen nieuws